444 30 80

Form Danışmanlık

Eğitim Talep Et

Seminer hakkında bilgi
Bu seminerde Prof. Kasımoğlu her sektörden ABD pazarında özellikle e-ticaret ve satış yapmak isteyenlere yol haritası sunacak. TTC Chicago’nun tüm yasal işlemleri, pazaryerleri ile anlaşmaları, sipariş yönetimini, depolama ve tüm lojistik hizmetleri nasıl verdiği anlatılacak. Ayrıca bilişim alt yapısı ve alınabilecek teşvikler izah edilecek.

Prof. Murat Kasımoğlu İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin Genel Sekreteri ve İşletme Yönetimi hocasıdır.

TTC Chicago hakkında bilgi
TTC Turkish Trade Center Chicago Eray Ütücü başkanlığında çalışan ticaret ve lojistik üssüdür. Mevcut haliyle TTC’de 50’si Türk şirketi olmak üzere 100’den fazla şirket ofis, iş geliştirme, e-ticaret ve fullfilment lojistik hizmeti almaktadır.

Workcube hakkında bilgi
Workcube %100 web tabanlı iş yazılımları üreten bir yazılım şirketidir. Almanya, ABD, Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde ofisleri vardır. 1000’den fazla sunucuda 3000’den fazla işletme işini yönetmek için Workcube kullanılmaktadır.

Form Yatırım ve İhracatı Teşvik Danışmanlığı;Kasım KOÇ;1983 yılında kurulmuş,36 yıldır yatırım ve ihracat teşvik sektöründe danışmanlık faaliyeti yürüten , 4000 den fazla firmaya danışmanlık hizmeti vermiş bulunan ,Form danışmanlık sahibi ,kurucu uzman Kasım KOÇ tarafından Yurtdışı Ofis/Mağaza, fuar, marka, iş gezisi ve tanıtım, Destekleri hakkında açıklayıcı bilgiler sunulacaktır.
Kapsamı; Kimler nasıl yararlanır, şartları, destek limitleri, desteklenen faaliyetler, süreler, dikkat edilmesi gerekenler hakkında olacaktır.